Programma

 

Vrijdag 4 Oktober:

19:00  Lunapark open.

19:45  Lampionnenoptocht.

21:00 - 01:00 Degos & Re-done en DJ Paul Elstak.

Entree: € 10,-

Zaterdag 5 Oktober:

11:00  Ringsteken.

14:00  Vogelschieten.

14:30  Jeugdschieten.

20:30  Vuurwerk.

21:00 - 02:00  Perfect Showband.

Entree € 10,-

Zondag 6 Oktober:

11:00 - 17:00   Kermismarkt met straattheater.

13:00  Keizerschieten.

15:00  Koningshulde door St. Martinus Gaanderen.

15:00  In de tent Radio NL met 2 Nederlandstalige verassingsacts.

Entree gratis.

Maandag 7 Oktober:

11:00  Kermis voor ouderen.

11:00  Kinderspelen en survival.

13:30  Fladderschieten.

14:00  Vogelknuppelen.

16:00 - 20:00  DJ Jari met een optreden van  Django Wagner

Entree gratis

 

 

Uitslagen Kermis 2013

VOGELSCHIETEN:  
Linkervleugel
Rechtervleugel
Staart
Hals
Romp (Koningin)

Ewout Wessels
Patrick van Grol
Heiko Atentz
Wim van Dam
Sandra Mulders

   
FLADDERSCHIETEN:
 

1. Martin Massen
2. Peter Nachtengaal
3. Vincent Wensink
4. Albert Mulders
5. Ben Kaak

6. Arjan Valk
7. William Stinissen
8. Mike Boesveld
9. Neal Bruijsten
10. Daniëlle Reijers
   
VOGELSCHIETEN JEUGD:  
Linkervleugel
Rechtervleugel
Staart
Hals
Romp (Koning)  
Kevin Valk
Niels ten Raa
Jeffrey Koster
Kevin Valk
Ralph Derksen
   
LUCHTBUKSBAANSCHIETEN:  
 Heren
1. Arjan Valk
2. Louis Evers
3. Gerard Pierik 
 Dames
1. Sanne Berendhaus
2. Marleen Evers
3. Daniëlle Reijers
   
VOGELKNUPPELEN:
 
Linkervleugel
Rechtervleugel
Staart

Hals
Romp (Koningin)

Elmy Tangelder en Ilse Derksen
José Voortman en Mariëlle Meeusen
Frédy te Boekhorst  en Charmain Berendhaus
Marieke Kettering en Ilse Bossink
Hanny Ebbers en Charmain Berendhaus

   
RINGSTEKEN:  
1 Edgar van Rijswijk de Leeuw
2 Rik Bekken
3 Mike Kraaijenbrink
4 Floris Meyer
5 Mark Kuiperij
 
 
   
LAMPIONOPTOCHT:
Steijn Pennings
   
MINI CORSO:  
Kleine wagens: 1e familie van Amerongen : Helikopter
2e Looiersweg : Botsauto's
3e IJsseltuinen : Spongebob
Eervolle vermelding : Antonia : De helpende hand
 
Grote wagens: 1e familie Siemes : Joris en de draak
2e Oranjehof : Kuikentje piep
3e Boeckhorststraat : Trinity-seventies
Eervolle vermelding : Ettensestraat/Badweg : Jokie en Jet
 
   
SURVIVAL:
Jurre Eijkelkamp
Joshua van der Heuvel
Samuel Lavalaye
Siebe van Haarlem
Chiel Schurink
Finn van Went

 

Extra



 

ontwerp: roy mulder realisatie: voskotan webservices